خرید عمده لوازم آرایشی و بهداشتی

چرا باید محصولات آرایشی و بهداشتی را از ما بخرید؟

محصولات اصل با بهترین قیمت

تامین محصولات اورجینال با بهترین قیمت، از دغدغه های اصلی آرایشگران و فروشگاه داران محترم لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد.
ما در فروشگاه اینترنتی شیک‌بگ، با توجه به تمرکزمان بر روی صنعت آرایشی و بهداشتی و حجم بالای خریدمان از واردکنندگان و تولیدکنندگان محترم، برآنیم تا محصولات آرایشی و بهداشتی مورد نیاز شما را با بهترین قیمت ممکن برایتان فراهم کنیم.
با توجه به حساس بودن صنعت زیبایی و تاثیر بالای آن بر سلامت افراد جامعه، حساسیت ما نیز بر روی محصولات بسیار بالاست. از آنجایی که تمام محصولات از خود تولیدکنندگان و یا واردکنندگان محترم تامین می‌شود، به اصالت کالاها ایمان داریم. همچنین، تمام محصولات دارای برچسب سلامت و  اصالت کالا هستند.
تمام محصولات تاریخ بالا هستند و قبل از ارسال بسته، تاریخ محصولات با شما مشتریان گرانقدر چک خواهد شد.

صرفه جویی در زمان

مدت زمان ارسال و رسیدن محصول، تنها بین یک تا سه روز کاری زمان میبرد.
بنابراین، شما میتوانید با صرفه‌جویی در وقت گرانبهایتان، سفارشاتتان را بصورت اینترنتی و تلفنی و در کمترین زمان ممکن، ثبت و تحویل بگیرید.
از طرفی با استفاده از وبسایت اداره پست، هم ما و هم شما، میتوانیم بسته ارسالی را رصد کنیم، بنابراین بسته با ایمنی کامل بدست شما خواهد رسید.

بسته بندی مناسب

شاید به این فکر کنید که چه تضمینی وجود دارد که محصولات سالم بدستمان برسد!!
ما تضمین میکنیم که تمام محصولات سفر سلامتی خواهند داشت، چرا که بسته ها توسط نیروهای متخصص شیک‌بگ و بالاترین درجه ایمنی و دقت، بسته بندی میشوند.
اگر به هر دلیلی محصولی معیوب بدست شما رسید، بدون هیچ کاغذبازیی، محصول دریافت و محصول جایگزین را دریافت خواهید کرد.

هزینه ارسال

تمام ارسال ها، با هماهنگی با مشتریان عزیز، توسط پست سفارشی و یا پیشتاز انجام میشود. هزینه ارسال به عهده فروشگاه اینترنتی شیک بگ می باشد.

انجام سفارش و مشاوره 

برای اطلاعات بیشتر، مشاوره و ثبت سفارش، در ساعات اداری با ما تماس بگیرید.
شماره تماس: ۰۱۷۳۲۶۲۱۲۴۹

پوشش تمام برندها 

اگر محصول موردنظرتان را در فروشگاه اینترنتی شیک بگ، پیدا نکردید، با ما تماس بگیرید. ما در صورت امکان، آن محصول را در کمترن زمان ممکن برایتان تهیه خواهیم کرد.

 

One thought on “خرید عمده لوازم آرایشی و بهداشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

//SMS Notification